KONST / Litografier / Färglitografi 16469159
nr 1646 9159
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad EA -95. Färglitografi, daterad bildmått: 33x16 cm, yttermått inklusive ram: 48x34 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:07:58
29/9 18:23:08
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni